Emniyet Kemerinin Önemi Simülatör Araçla Anlatılacak

Karaman İl Emniyet Müdürlüğü, vatandaşlara simülatör aracıyla emniyet kemeri takan ve takmayanlar arasındaki farkı uygulamalı olarak gösterecek.Konuyla ilgili olarak Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, emniyet kemeri kullanımında...

Emniyet Kemerinin Önemi Simülatör Araçla Anlatılacak
Karaman İl Emniyet Müdürlüğü, vatandaşlara simülatör aracıyla emniyet kemeri takan ve takmayanlar arasındaki farkı uygulamalı olarak gösterecek.
Konuyla ilgili olarak Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, emniyet kemeri kullanımında Türkiye’de farkındalık yaratan bir il olmasının sağlanması amacıyla kullanıcılarının muhtemel kazalarda kontrollerini kaybettiklerinde yaşadıkları durumun benzerini yaşamasına imkan tanıyan ve simülatörün 360 derecelik dönüşüyle seyahat halindeyken emniyet kemeri kullanmadığında kazalarda yaşayabilecekleri üzücü sonuçlar hakkında deneyim sahibi olunmasını amaçlayan emniyet kemeri simülatörü 16 Eylül 2014 Salı gününden itibaren 3 gün günlüğüne Karaman’a gelecektir. Aktekke Kent Meydanına kurulacak olan simülatör araç vatandaşların kullanımına sunulacaktır denildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327