Emniyet Müdürü istifa etti!

Merkeze alınan İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Başar, CHP’den milletvekili adayı olmak için görevinden istifa etti.

Emniyet Müdürü istifa etti!

Hatay İl Emniyet Müdürü Terörle Mücadele Şube Müdürü iken 2,5 yıl önce İskenderun İçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Cengiz Başar, kentte görev yaptığı süre içerisinde personelinin özellikle terörle mücadelede eğitimine önem verdi. Operasyonlar ve uygulamalarıyla kentin huzur ve güvenliğine önemli katkılar sağlayan Cengiz Başar, sosyal projelerde de yer alarak toplumla polis arasındaki sıcak ilişkide önemli rol oynadı.

Başar, geçen hafta içerisinde Vali Ercan Topaca tarafından Hatay il Emniyet Müdürlüğü bünyesine atandı. Merkeze alınan Cengiz Başar, milletvekili adayı olmak için görevinden istifa etti. Gaziantepli olan Cengiz Başar’ın CHP’den Hatay milletvekili aday adayı olacağı belirtildi. Gaziantep yerine uzun yıllar görev yaptığı Hatay’ı tercih ettiği ifade edilen Başar’ın önümüzdeki günlerde CHP’ye adaylık için müracaatını yapıp siyasi çalışmalarına başlayacağı öğrenildi.
 

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2015, 17:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327