Emre "Diego, Volkan’a tayt giydirdi!"

Ani çıkışlarıyla gündemden düşmeyen başarılı futbolcu Emre Belözoğlu takımına sadece saha içinde değil saha dışında da liderlik ediyor.

Emre
Tecrübeli oyuncu Emre Belözoğlu  hem genç isimlere verdiği destekle hem de takımın usta futbolcularına yaptığı önderlikle ön plana çıkıyor. Böylelikle teknik adam İsmail Kartal'In üstündeki büyük bir yükü azaltmış oluyor.

SORUMLULUK ALIYOR

Fenerbahçe'nin kalecisi Volkan Demirel ile birlikte Emre'nin bu otoritesi tüm takım üzerinde hissedilirken İsmail Kartal’ın da çok rahatlamasına neden oluyor.

Kartal, böylece tamamıyla kendi işine konsantre olurken futbolcuların disiplinli bir şekilde birbirlerine kenetlenmesini Emre sağlıyor.

Emre’nin takım üzerindeki hakimiyeti bir çok disiplin sorununun başlamadan bitmesine sebep oluyor.

“EŞİYLE DEĞİL TAKIMLA KALDI”

Emre sakat olsa dahi takımla birlikte yaptığı kahvaltılara katılmaya özen gösterirken aynı hassasiyeti diğer oyuncu arkadaşlarından da bekliyor.

Eğer birlikte kahvaltı yapılacaksa Emre tüm takım arkadaşlarını tek tek çağırıyor. Tok olduğunu söyleyene de izin vermiyor ve arkadaşlarına birlikte hareket etmenin önemini anlatıyor. Bu nedenle de “Tok olsanız da birlikte olmalıyız” diyor. Kasımpaşa maçında eşi doğum yapmak üzere olan kaptan buna rağmen o gün takım arkadaşları ile birlikte kaldı.
Hatadan korkmayın

Fenerbahçe’nin genç futbolcuları kupa maçlarında çok büyük heyecan yaşıyorlar. Ancak kaptan Emre, Kayserispor maçından önce gençlere özel bir ilgi gösterdi ve onlara şöyle dedi: “Sahaya çıkın ve hata yapın. Hata yapmaktan korkarsanız başaramazsınız. Asla hatadan korkmayın.” Bu konuşma gençler üzerinde çok etkili oldu.

Diego, Volkan’a tayt giydirdi!

Diego mutluluğunu takım arkadaşlarına yaptığı şakalarla gösteriyor. Oyuncuların dolaplarındaki eşofmanların yerlerini değiştiren Diego, Volkan’ın dolabına, zayıf oyuncularından birinin eşofmanını koyunca herkes kahkahaya boğuldu. Oyuncular “Tayt gibi oldu” diye Volkan’a takıldı. 


Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2015, 09:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327