banner331

Emre Matraş'ın zor günleri!

Bir dönem Türkiye'nin zengin iş adamlarından biri olan Emre Matraş, şimdilerde tüm günlerini park köşelerinde geçiriyor. Matraş'ın cebinde akbil parası bile yok.

Emre Matraş'ın zor günleri!

50 milyon dolarlık servetine kavuşmak için hukuk savaşı veren bir dönemin deri kralı Emre Matraş, Renkli Sayfalar'a konuk oldu.

Evlilikleri bir türlü rayında gitmeyen ve Hale Keleş'ten iki, Yeşim Erçetin'den ise bir kızı olan, Matraş Deri'nin eski veliahtı Emre Matraş, önceki gün bir park köşesinde objektiflere takıldı. Şu an çalışmadığını, hatta borç batağında olduğunu söyleyen Matraş, varlıklı hayatına dönmek için amcasına açtığı miras davasının sonucunu bekliyor. Matraş, zamanında psikolojik destek aldığını da söyledi.


11 LİRALIK İLACINI BİLE ALAMADI
Bir dönem Türkiye'nin zengin iş adamlarından biri olan Emre Matraş, şimdilerde sefalet dolu bir hayat sürüyor. Sabah gazetesinden Okan Filizçay'ın haberine göre annesinin 11 liralık ilacını dahi alamadığını söyleyen Matraş, bu durumdan dolayı merhum babasının aldığı antikaları sattığını açıkladı. Dört yıl önce geçimini sağlayabilmek için taksi şoförlüğü yapan eski iş adamı, biten evlilikleriyle ilgili de itiraflarda bulundu.

AKBİL DOLDURACAK PARAM YOK"
Emre Matraş, 19 Ekim'de gerçekleşecek davanın lehine sonuçlanması halinde soyadını değiştireceğini dile getirirken sözlerine şöyle devam etti: "200 bin dolarlık arabalar kullanıyordum ama şu an Akbil dolduracak para bulamıyorum. Diğer yolculardan rica ediyorum."

 

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2016, 16:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner326

banner327

banner328

banner329

banner330