Engelliler Gününde Anlamlı Ziyaret

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Güvenç’in eşi Şerife Güvenç, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü sebebiyle Ekrem Çetin Özel Eğitim İlkokulu ve Mesleki Eğitim Merkezi’nde öğrenim gören çocukları ziyaret etti.Öğrencilerle...

Engelliler Gününde Anlamlı Ziyaret
Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Güvenç’in eşi Şerife Güvenç, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü sebebiyle Ekrem Çetin Özel Eğitim İlkokulu ve Mesleki Eğitim Merkezi’nde öğrenim gören çocukları ziyaret etti.
Öğrencilerle tek tek ilgilenen Şerife Güvenç, onlara çeşitli hediyeler de verdi.Sosyal sorumluluk projesi kapsamında gerçekleştirilen ziyarette, eğitim merkezindeki çocuklar hazırladıkları çeşitli gösterileri sundular. Okul Müdürü Rıdvan Demir, okulda yapılan çalışmalar ve eğitimlerle ilgili bilgiler verirken, Şerife Güvenç ise, “Engelli bireylerin, toplumun bir gerçeği olduğunu, engelli kardeşlerimizin, toplumdaki diğer insanlardan farklı yoktur" dedi.i. Güvenç, üniversite olarak engelli insanlara her konuda yardımcı olacaklarını vurguladı.
Şerife Güvenç’in ziyareti, çocuklarla birlikte çekilen toplu fotoğrafla sona erdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327