Engelliler Günü’ne Anlamlı Etkinlik

Engelliler için farkındalık yaratan çalışmalar yapan Selçuk Belediyesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde etkinlik düzenleyecek.Selçuk Belediyesi Dünya Engelliler Günü için Ahmet Taner Kışlalı Toplantı Salonu’nda etkinlik düzenleyecek....

Engelliler Günü’ne Anlamlı Etkinlik
Engelliler için farkındalık yaratan çalışmalar yapan Selçuk Belediyesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde etkinlik düzenleyecek.
Selçuk Belediyesi Dünya Engelliler Günü için Ahmet Taner Kışlalı Toplantı Salonu’nda etkinlik düzenleyecek. Engelliler için önemli farkındalık çalışmalarına imza atmış olan Psikolog İlknur Peder de “Engelli Olmak” konulu söyleşisi ile programa konuşmacı olarak katılacak.
Selçuk Belediyesi, Selçuk Engellilerini Destekleme Derneği (SELENDER), Özel Goncagül Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi işbirliği ile düzenlenen etkinliğe SELENDER Başkanı Esat Küçükzeybek de şiirleriyle konuk olacak.
Selçuklulara etkinliğe katılma çağrısında bulunan Selçuk Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Bülent Cinel, “Engelli olmak, insanlığın ortak sorunudur. Selçuk Belediyesi olarak ilçemizde engelli vatandaşlarımıza yönelik başlattığımız projelerimizi adım adım hayata geçirmeyi planlıyoruz. Belediye olarak onların mutlu olabilmeleri için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Ben bu anlayışla 3 Aralık’ta tüm Selçuk ve mahallelerinde yaşayan vatandaşlarımızı yapılacak olan etkinliğe katılmalarını diliyorum” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327