Erdemir Genel Müdürü Orhan Gülüç’ü Ziyaret Etti

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş. (ERDEMİR) Genel Müdürü Sedat Orhan Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ı ziyaret etti.Erdemir Genel Müdürü Sedat Orhan, beraberinde bazı...

Erdemir Genel Müdürü Orhan Gülüç’ü Ziyaret Etti
Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları T.A.Ş. (ERDEMİR) Genel Müdürü Sedat Orhan Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ı ziyaret etti.
Erdemir Genel Müdürü Sedat Orhan, beraberinde bazı genel müdür yardımcıları ile birlikte Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ı makamında ziyaret etti. Genel Müdür Orhan Ereğli ve Gülüç’e Erdemir olarak sosyal, kültürel ve ekonomik anlamda katkı sunmayı sürdüreceklerini söyledi.
Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Erdemir yöneticileri ile birlikte Gülüç’e hizmet etmeyi sürdüreceklerini ifade etti. Erdemir’e Gülüç Belediyesi olarak her türlü desteği verdiklerini ve bundan sonrada vermeye devam edeceklerini belirten Demirtaş, Erdemir yönetiminin de aynı düşünceler içerisinde olmasının kendilerini mutlu ettiğini söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327