Erdoğan'a 2 milyon euroluk ciple karşılama

Türk vatandaşları, Başbakan'ı Viyana'da dünyaca ünlü sosyetik güzel Paris Hilton'un 2 milyon euro değerindeki eski Hummer cipiyle karşıladılar.

Erdoğan'a 2 milyon euroluk ciple karşılama

 Türk vatandaşları, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı Viyana'da dünyaca ünlü sosyetik güzel Paris Hilton'un 2 milyon euro değerindeki eski Hummer cipiyle karşıladılar.

AÇIK ARTTIRMAYA KOYACAKLAR

Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) tarafından Avusturya'nın başkenti Viyana'da organize edilen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Avusturya'da ve çevre ülkelerde yaşayan Türk vatandaşlarıyla buluşmasında renkli görüntüler yaşandı. Daha önce dünyaca ünlü sosyetik güzel Paris Hilton'un sahibi olduğu ve bir Türk işadamı tarafından satın alınarak her yerine Başbakan Erdoğan'ın posterleri ile isminin yanı sıra özellikle "Dik Dur Eğilme Bu Millet Seninle" ve çeşitli destek veren sloganların yazıldığı 2 milyon euro değerindeki Hummer cipe büyük ilgi gösterildi. Avusturya'nın Tirol bölgesinde yaşayan Türk işadamı Ali Korkmaz, İHA muhabirine yaptığı açıklamada, Başbakan Erdoğan'a destek vermek için 2 milyon euro değerindeki Hummer cipi süslediklerini, yarından itibaren bu cipi açık arttırmaya koyarak, cipin satışından elde edilen parayı Türkiye'de devletin yardım kuruluşlarından birisine hibe edeceklerini söyledi. Korkmaz, cipin daha önceki sahibinin ünlü sosyetik güzel Paris Hilton olduğunu, kendilerinin bu cipi daha sonradan satın aldıklarını kaydetti.

VATANDAŞLAR FOTOĞRAF ÇEKTİRDİ

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan posterleriyle donatılan Hummer cipinin oldukça büyük ilgi gördüğünü belirten Korkmaz, Başbakanı dinlemeye gelen Türk vatandaşlarının ciple fotoğraf çektirmesinin kendilerini mutlu ettiğini, Başbakan Erdoğan'ın da hoşuna gideceğini düşündüğünü dile getirdi.
Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2014, 08:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327