Ergaz - Bluepet Erzurumspor’a Sponsor Oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Erzurum ziyareti esnasında yaptığı Erzurumspor’u Süper Lig’de görmek istiyorum" çağrısına Ergaz-Bluepet’te duyarsız kalmadı. Ergaz-Bluepet bir çok alanlarda olduğu gibi spora destek olma adına,...

Ergaz - Bluepet Erzurumspor’a Sponsor Oldu
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Erzurum ziyareti esnasında yaptığı Erzurumspor’u Süper Lig’de görmek istiyorum" çağrısına Ergaz-Bluepet’te duyarsız kalmadı. Ergaz-Bluepet bir çok alanlarda olduğu gibi spora destek olma adına, Erzurumspor sponsorları arasında yerini aldı.
Spor Toto 3’ncü Lig 3’ncü grupta mücadelen Büyükşehir Belediye Erzurumspor’un 2014-15 futbol sezonunda takıma ve yönetime başarılar dileyen Ergaz Bluepet A.Ş. Genel Müdürü Abubekir Yağız, “Cumhurbaşkanımızın bu anlamlı çağrısına bizlerde Ergaz - Bluepet ailesi olarak sportif alandaki değerli kulübümüze sponsor olarak destek sağladık. Akaryakıt piyasasında dünya devlerinin yer aldığı ulusal sermayelerle rekabet etmek adına, Bluepet markasıyla merhaba diyen Ergaz’ın hedefi, Bluepet’i de bu sektörde bir dünya devi bir marka yapmak. Bu sebeple sanattan spora bir çok alanda toplumsal sosyal projeler içinde yer alarak başarıları hep beraber desteklemek gayretindeyiz. Erzurum artık futbol, kış sporları, atlı cirit, güreş, uzakdoğu sporları gibi bir çok sportif faaliyetlerin yapıldığı bir spor şehri oldu. Son zamanlarda tesisleşme adına önemli hamleler yapan Erzurum, büyük futbol kulüplerin için kamp merkezi oldu. Bu durum bizleri mutlu ediyor, umut veriyor. Bu sene için Spor Toto 3’ncü Lig 3’ncü grupta mücadelen Büyükşehir Belediye Erzurumspor’un 2014-15 futbol sezonunda başarılı bir performans gösterip üst liglere çıkmasını diliyorum” dedi.
ÖZAKALIN, ERZURUMSPOR İÇİN KENETLENME ZAMANI!
Büyükşehir Belediye Erzurumspor Kulüp Başkanı Saim Özakalın, “Erzurum’un güzide kuruluşlarından Ergaz Bluepet A.Ş.’nin kulübümüze vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederiz. Bu sezon Allah’ın izniyle çok başarılı bir performans göstererek Büyükşehir Belediye Erzurumspor’umuzu hak ettiği yerlere taşıyacağız. Tabii bu işler tek taraflı çalışmalarla olmuyor, hep birlikte destek vererek başarıya ulaşılır. Hem destek olan işadamlarımız, hem centilmen taraftarlarımızla birlik beraberlik içinde başarıya ulaşacağız. Bu vesile ile maddi manevi desteklerini esirgemeyen Ergaz - Bluepet Genel Müdürü Abubekir Yağız’a kulübümüz adına teşekkür ederim” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327