Ergene Belediyesi’nden Çanta Ve Kırtasiye Yardımı

2014-2015 Eğitim-Öğretim yılının başlaması ile ailelerin eğitim yükünü azaltmaya çalışan Ergene Belediyesi, ilçedeki okullarda birinci sınıfa başlayan bin öğrenciye okul çantası ve kırtasiye malzemesi dağıttı.Yeşiltepe İnönü...

Ergene Belediyesi’nden Çanta Ve Kırtasiye Yardımı
2014-2015 Eğitim-Öğretim yılının başlaması ile ailelerin eğitim yükünü azaltmaya çalışan Ergene Belediyesi, ilçedeki okullarda birinci sınıfa başlayan bin öğrenciye okul çantası ve kırtasiye malzemesi dağıttı.
Yeşiltepe İnönü İlköğretim Okulu’ndaki çanta ve kırtasiye malzemesi dağıtımına Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel ve Belediye Başkan Yardımcısı Hülya İnci’de katıldı. Çanta ve kırtasiye malzemelerini Başkan Yüksel’in elinden alan minik öğrencilerin mutluluğu gözlerinden okundu.
Eğitime verdiği önemi her fırsatta dile getiren Yüksel, Ergene Belediyesi olarak eğitime yapılan hizmetlerin en büyük destekçisiyiz. Bin öğrencimize kırtasiye yardımında bulunduk. Bu yardımların dışında okullara da ciddi destek veriyoruz. Çok sayıda okulun boya ve bakım tadilatlarını tamamladık. Çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Bu doğrultuda eğitim alanına desteklerimiz devam edecektir. Yeni eğitim öğretim yılının başta öğrenci ve öğretmenlerimize olmak üzere tüm toplumumuza hayırlı olmasını diliyorum’ dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327