Erol Köse'den Atilla Taş'a olay sözler!

Fethullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) medya yapılanmasına yönelik soruşturma kapsamında Bursa'nın Gemlik ilçesinde gözaltına alınan Atilla Taş hakkında ünlü şarkıcının eski yapımcısı Erol Köse çarpıcı iddialarda bulundu.

Erol Köse'den Atilla Taş'a olay sözler!
Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına telefonla bağlanan erol köse, çok sert sözlerle Atilla Taş'ı hedef aldı.

"RANT ELDE EDECEĞİNİ BİLSE BUDİST DE OLUR"


Erol Köse, "Yapımcısı olduğum zaman bir yılda bir milyon doların üzerinde para kazandırdık. Konserler, dizi film çektik. Devamında bu çocuk dağıttı. Emel Müftüoğlu ile yaşamaya başladı. Sonra uyuşturucuya düştü, sonra çaptan düştü. Biz de yolladık. Tamamen bir bunalım dönemi yaşadı. Sonra kendini sosyal medya fenomeni yaptı. Bir gün gazeteye yazmaya başlayacağını söyledi. 'Ben Fuat Avni ile DM'leşiyorum dedi. Bunun üzerine 'Seni siliyorum, sen yoldan çıkmışsın' dedim. 'Seni gaza getirenler başına bela geldiğinde arkanda durmazlar. Seni ciddiye aldıklarını mı düşünüyorsun?' diye uyardım. Evleniyordum, düğün davetiyisi bile yollamadım. Bunun ideolojisi yok, kullanmışlar. Bir gün Atatürk'çü olur, rant elde edeceğini bilse Hindu da Budist de olur. Ona albüm yaptığım için utanıyorum. Albümü yok, konseri yok... Bu para nereden geliyor?" şeklinde konuştu.

'Ham Çökelek' şarkısı ile ünlenen Taş, "Hakkımda 'kaçak' diye haberler çıkmış. Şehir dışında tatildeydim, İstanbul'a doğru yola çıktım. Kimseden korkum yok, çekinecek hiçbir şeyim yok" ifadelerini kullanmıştı. 
Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2016, 18:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327