Ersin Koçak’tan Başkan Aslan’a Ziyaret

Eski Devlet Bakanlarından Ersin Koçak, Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan’ı ziyaret etti.Beraberinde Necati Tezekici, Rifat Yılmaz, Karaisalı Belediyesi eski meclis üyelerinden Gaffar Özdemir, Kızıldağ Yaylası Güzelleştirme Derneği...

Ersin Koçak’tan Başkan Aslan’a Ziyaret
Eski Devlet Bakanlarından Ersin Koçak, Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan’ı ziyaret etti.
Beraberinde Necati Tezekici, Rifat Yılmaz, Karaisalı Belediyesi eski meclis üyelerinden Gaffar Özdemir, Kızıldağ Yaylası Güzelleştirme Derneği Başkanı Yakup Özcan ile birlikte Karaisalı Belediyesi’ne gelen Devlet eski Bakanı Ersin Koçak, 30 yıl önce ANAP Merkez İlçe Başkanlığı döneminden başlayan ve Bakanlığı ile devam eden hizmetlerini anlattı. Koçak, aradan geçen süre de halen vatandaşların kendisine karşı olan ilgisi, sevgisi ve saygısına dikkat çekerek, “Ne mutlu ki bize hoş bir seda bırakmışız” dedi.
Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan da göreve geldiği 8 ay içinde gerçekleştirdikleri bazı hizmetleri anlattı. Aslan, Kızıldağ Yaylası’nda misafirhane hizmeti başlattıklarını ve temelin atarak su basman seviyesine getirdiklerini söyledi. Kuvayı Milliye önderlerinden Mehmet Aldatmaz Hoca’nın evini Adana Büyükşehir Belediyesi ile birlikte müze haline getireceklerini ve bu hizmeti 1 Nisan Kuvayı Milliye gününe yetiştirmeye çalışacaklarını kaydetti.
Koçak daha sonra Karaisalı Kaymakamı Mehmet Tunç’u ziyaret etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327