Erzincan Emniyeti Gençlerin Geleceğini Güvene Alıyor

Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri Büro Amirliği tarafından 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında Erzincan merkez ve ilçelerindeki liselerde öğrenim gören 10. Sınıf öğrencilerine yönelik olarak "Gençlik...

Erzincan Emniyeti Gençlerin Geleceğini Güvene Alıyor
Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü Bilgilendirme ve Önleme Faaliyetleri Büro Amirliği tarafından 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında Erzincan merkez ve ilçelerindeki liselerde öğrenim gören 10. Sınıf öğrencilerine yönelik olarak "Gençlik ve Güvenli Gelecek" projesi kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile koordineli olarak bilgilendirme seminerleri düzenledi.
8 ilçede bulunan 17 okulda 701 öğrenci, il merkezindeki 24 okulda 2486 öğrenci olmak üzere toplam 3187 öğrenciye yönelik olarak birlikte yaşama konu başlığı altında ülke aleyhinde faaliyetler gerçekleştiren suç örgütlerine karşı ortak mücadele bilinci geliştirerek, özellikle geleceğin teminatı olan gençleri örgütlerin eleman kazanma çalışmaları konusunda bilinçlendirmek, ülkedeki farklılıklara saygı göstererek ve ayrımcılık yapmadan birlikte yaşama kültürünü pekiştirmek amacıyla bilgilendirme seminerleri düzenlenmiş olup, seminerler öğrenci ve öğretmenler tarafından ilgiyle takip edilerek Emniyet Müdürlüğü kurumsal e-posta adresine memnuniyetlerini bildirme mesajları geldiği öğrenildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner322

banner326

banner327