Erzincan Valisinden Kemah’a Ziyaret

Erzincan Valisi Süleyman Kahraman Kemah ilçesine giderek, Kemah Kaymakamlığını ziyaret etti.Ziyarette Kemah Kaymakamı Hayrettin Çiçek tarafından Vali Kahraman’a ilçe ile ilgili brifing verildi. Brifing’te Kemah Kaymakamı Çiçek ilçenin tarihi,...

Erzincan Valisinden Kemah’a Ziyaret
Erzincan Valisi Süleyman Kahraman Kemah ilçesine giderek, Kemah Kaymakamlığını ziyaret etti.
Ziyarette Kemah Kaymakamı Hayrettin Çiçek tarafından Vali Kahraman’a ilçe ile ilgili brifing verildi. Brifing’te Kemah Kaymakamı Çiçek ilçenin tarihi, nüfus yapısı, tarım, hayvancılık, eğitim ve ekonomik durumu hakkında detaylı bilgi verdi, Kaymakamlık tarafından gerçekleştirilen projelerden bahsetti.
Vali Kahraman, Kemah Kaymakamlığının duvarlarında asılı bulunan Hz. Mevlana’nın sözlerini ise tek tek okudu. Geçmiş Dönemlerde İlçe Kaymakamlığı yapan Kaymakamların fotoğraflarına bakan Vali Kahraman, bir dönemler Kemah Kaymakamlığını denetlemek için Kemah’a geldiğini ifade ederek, denetim yaptığı dönemde kullandığı Yazı İşleri Müdürlüğü odasını da ziyaret etti.
Kaymakamlık ziyaretinin ardından Vali Kahraman, Kemah Gülabibey Camiinde Kemah Belediye Başkanı Osman Kemal Arslan’ın annesi Nazmiye Arslan’ın cenazesine katıldı. Vali Kahraman, merhumeye Allah’tan rahmet dilerken yakınlarına başsağlığında bulundu.
Cenaze töreninin ardından Kemah Kaymakamı Hayrettin Çiçek ile birlikte ilçe esnafını ve vatandaşları ziyaret eden Vali Kahraman, esnaf ve vatandaşlar ile bir süre sohbet etti. Erzincan Valisini Kemah’ta görmenin mutluluğunu ve gururunu yaşadıklarını ifade eden Kemah esnafı Vali Kahraman’a ziyaretlerinden ötürü teşekkür ettiler. Vali Kahraman ise Kemah esnafına bol kazançlar dileğinde bulundu.
İlçe ziyaretinde son olarak İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Amirliğini de ziyaret eden Vali Kahraman kurum yetkililerinden brifing aldı, Emniyet Müdürlüğü binasında bulunan ilçe mobese merkezinde incelemelerde bulundu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327