Erzincanlı Milli Sporcu Avrupa Sıralamasında 1.sıraya Yükseldi

Badmintonda Erzincanlı Milli Sporcu Muhammed Ali Kurt uluslararası turnuvalarda gösterdiği performans ve aldığı başarılı sonuçlar neticesinde Avrupa gençler sıralamasında 1 numara olmayı başardı.Konuyla ilgili açıklama yapan sporcunun antrenörü...

Erzincanlı Milli Sporcu Avrupa Sıralamasında 1.sıraya Yükseldi
Badmintonda Erzincanlı Milli Sporcu Muhammed Ali Kurt uluslararası turnuvalarda gösterdiği performans ve aldığı başarılı sonuçlar neticesinde Avrupa gençler sıralamasında 1 numara olmayı başardı.
Konuyla ilgili açıklama yapan sporcunun antrenörü ve Badminton Milli Takım Antrenörü Murat Sönmez; “Erzincan’ın badmintonda yetiştirmiş olduğu Milli Sporcumuz Muhammed Ali Kurt katıldığı uluslararası turnuvaların hepsinde ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek büyük başarılara imza atmıştır. Sporcumuz bu başarıları ile birlikte Avrupa’da gençler sıralamasında 1 numara olmuştur. Avrupa gençler sıralamasında 2. İspanyalı 3. İse Avusturyalı sporcu olmuştur. Muhammed Ali Kurt’un bu başarısı ülkemiz ve Erzincan’ımız için gurur kaynağı olmuştur. İl Özel İdaresi Spor Kulübü sporcusu olan Muhammed Ali Kurt Erzincan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün destekleri ile çalışmalarını sürdürmektedir. Amacımız ülkemizi ve Erzincan’ımızı badmintonda en iyi şekilde temsil etmek ve yeni başarılar elde etmektir.” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327