ERZURUM OKLARI YİNE HEDEFİ VURDU

Erzurumlu okçular, Samsun’da yapılan Büyükler Okçuluk Türkiye Şampiyonası’nda hedefi 12’den vurdu. Erzurum takım halinde Türkiye ikincisi oldu.Erzurumlu okçular Samsun’dan kupa ile dönmenin gururunu yaşıyor. Türkiye Okçuluk Federasyonu...

ERZURUM OKLARI YİNE HEDEFİ VURDU
Erzurumlu okçular, Samsun’da yapılan Büyükler Okçuluk Türkiye Şampiyonası’nda hedefi 12’den vurdu. Erzurum takım halinde Türkiye ikincisi oldu.
Erzurumlu okçular Samsun’dan kupa ile dönmenin gururunu yaşıyor. Türkiye Okçuluk Federasyonu 2015 yılı faaliyet programında yer alan ve Samsun’da yapılan Büyükler Okçuluk Türkiye Şampiyonası’nda Erzurum takım halinde ikinci oldu. Antrenör Hasan Basri Hancı yönetiminde Samsun’a giden Erzurum ekibinde Doğan Hancı, Hasan Basri Hancı ve Ömer Cihat Özkan yer aldı. Başarılı atışları ile dikkat çeken Erzurumlu okçular Türkiye ikincisi olarak gümüş kupayı Erzurum’a getirdi.
Şampiyonada Erzurumlu Ömer Cihat Özkan rekor kırarak Türkiye tarihine geçti. Samsun’da çok atışlar yapan başarılı okçu, hedefinin yeni rekorlar kırmak olduğunu belirtti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327