Eşini Almaya Geldi Kayınvalidesini Vurdu

Tartıştığı dini nikahlı eşini annesinin evinden almak için Sakarya’dan Kocaeli’nin İzmit ilçesine gelen bir kişi, tartıştığı kayınvalidesini av tüfeğiyle yaraladı.Ailevi sebeplerden dolayı eşiyle tartışan İbrahim V., eşinin annesinin...

Eşini Almaya Geldi Kayınvalidesini Vurdu
Tartıştığı dini nikahlı eşini annesinin evinden almak için Sakarya’dan Kocaeli’nin İzmit ilçesine gelen bir kişi, tartıştığı kayınvalidesini av tüfeğiyle yaraladı.
Ailevi sebeplerden dolayı eşiyle tartışan İbrahim V., eşinin annesinin evine gitmesi üzerine Sakarya’dan 54 plakalı bir araçla İzmit’in Mehmet Ali Paşa mahallesindeki kayınvalidesinin evine geldi. Burada kayınvalidesi Sabriye T. ile tartışan İbrahim V., tartışmanın büyümesi üzerine yanında getirdiği av tüfeğiyle kayınvalidesini bacaklarından yaraladı. İbrahim V., geldiği araçla olay yerinden kaçarken, kayınvalidesi kanlar içinde yere yığıldı. Olay yerine çağrılan sağlık ekipleri tarafından ambulansa alınan Sabriye T., Kocaeli Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.
Polis, damat İbrahim V.’nin yakalanması için çalışma başlattı. İbrahim V.’nin Sabriye T.’nin kızı N.T. ile dini nikahlı olduğu öğrenildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327