Eşini Çiçeklerle Uğurladı

Gaziantep’te yaşanan olaylarda hayatlarını kaybeden Sevgi Alıcı ile Ömer Uçaker, gözyaşları arasında toprağa verildi.IŞİD’in Kobani’ye yönelik saldırılarını protesto etmek bahanesiyle Gaziantep’in birçok noktasında olaylar yaşandı....

Eşini Çiçeklerle Uğurladı
Gaziantep’te yaşanan olaylarda hayatlarını kaybeden Sevgi Alıcı ile Ömer Uçaker, gözyaşları arasında toprağa verildi.
IŞİD’in Kobani’ye yönelik saldırılarını protesto etmek bahanesiyle Gaziantep’in birçok noktasında olaylar yaşandı. Olaylarda; Sevgi Alıcı, Ömer Uçaker, Süleyman Balcı ile Şahin Dağhan hayatını kaybetti. Sevgi Alıcı ile Ömer Uçaker, Gaziantep Yeşilkent Mezarlığı’na defnedildi.
Evinde televizyon izlediği sırada vücuduna isabet eden kurşunla hayatını kaybeden 18 yaşındaki Sevgi Alıcı’nın eşi Mehmet Alıcı, eşinin tabutunun başına bir demet çiçekle geldi. Eşine sürekli çiçek alan Mehmet Alıcı, eşinin son yolculuğuna da bir demet çiçekle gitti. Sevgi Alıcı, henüz 11 aylık Ecrin isimli bebeğini geride bırakarak gözyaşları arasında toprağa verildi. Sevgi Alıcı’nın annesi ve yakınları, tabut başında sinir krizi geçirdi.
Yaşanan olaylarda hayatını kaybeden Ömer Uçaker de ailesi ve yakınları tarafından defnedildi.
Cenaze namazına; Gaziantep İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Adnan Arslan ile MHP’li Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç da katıldı. Cenaze namazı öncesi ve sonrasında jandarma geniş güvenlik önlemleri aldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327