Eski Eşinin Oğlu, Kızını Kaçırdı

Kocaeli’nin Derince ilçesinde ikamet eden 16 yaşındaki S.Ö, babasının eski eşinin oğlu tarafından zorla kaçırıldı. S.Ö.’yü kaçıran kişinin 15 gün önce de teyzesinin kızını kaçırıp tecavüz ettikten sonra bıraktığı belirtildi.Derince’de...

Eski Eşinin Oğlu, Kızını Kaçırdı
Kocaeli’nin Derince ilçesinde ikamet eden 16 yaşındaki S.Ö, babasının eski eşinin oğlu tarafından zorla kaçırıldı. S.Ö.’yü kaçıran kişinin 15 gün önce de teyzesinin kızını kaçırıp tecavüz ettikten sonra bıraktığı belirtildi.
Derince’de ikamet eden bir ailenin 11 çocuğundan biri olan 16 yaşındaki kızları S.Ö., 5 gün önce babasının eski eşinin oğlu tarafından kaçırıldı. Kaçırılma olayından sonra baba E.Ö., kızını kaçıran 17 yaşındaki N.D.’nin babasını aradı ve kızlarını geri getirmelerini söyledi. Ancak yaptığı tüm girişimlere rağmen kızını geri alamayan baba durumu polise bildirdi. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken N.D.’nin olaydan 15 gün önce öz teyzesinin kızını zorla kaçırarak tecavüz ettikten sonra serbest bıraktığı iddia edildi. Kızı kaçırılan E.Ö., “Benim kızım ortaokul 1.sınıf öğrencisidir. Halen okuluna devam ediyor. Ben kızımı okutmak istiyorum. Bu yaşta kızımı evlendiremem” dedi. Kızının, eski eşinin oğlu tarafından kaçırıldığını belirten baba N.Ö, “Bizi kızımla konuşturmuyorlar. Bunların amacı benden ve ailemden intikam almaktır. Kızımı kaçırdıkları yerde zorla tutuyorlar. Kızımı kaçıran çocuğun İstanbul Maltepe’de ikamet eden balici ve tinerci biri olduğunu duyduk ve daha önce de öz teyzesinin kızını kaçırıp tecavüz etmiş. Biz böyle bir insana asla kızımızı emanet edemeyiz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327