Eskişehir’in John Wayne’i Şapkasindan Vazgeçmiyor

Eskişehir’in Yenikent Mahallesi’nde yaşayan Adem Yeşil, şapkası, tavırları ve davranışlarıyla Western filmlerinin unutulmaz aktörü John Wayne’e benzetildiğini söyledi.20 yılı aşkın bir süredir kovboy şapkasını başından çıkarmayan...

Eskişehir’in John Wayne’i Şapkasindan Vazgeçmiyor
Eskişehir’in Yenikent Mahallesi’nde yaşayan Adem Yeşil, şapkası, tavırları ve davranışlarıyla Western filmlerinin unutulmaz aktörü John Wayne’e benzetildiğini söyledi.
20 yılı aşkın bir süredir kovboy şapkasını başından çıkarmayan Adem Yeşil (65), çevresindekilerin kendisini kovboy olarak gördüğünü belirtti. Yeşil, sülalesinde bir tek kendisi ve amcasının fötr şapka kullandığını söyledi. Eskişehirli birçok kişinin kendisini Western filmlerinin ölümsüz oyuncusu John Wayne’ye benzettiğini ifade eden Yeşil, ömrü yettiği kadar kovboy şapkasını başından çıkarmayacağını da kaydetti. Wayne hayranı olan Yeşil, ünlü aktöre benzetilmekten ötürü mutlu olduğunu anlatarak, TIR şoförlüğü yaptığı sıralarda çok istemesine rağmen bir türlü Wayne ile görüşme fırsatı yakalayamadığını söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327