Eskişehirspor taraftarı Arena'ya girecek mi?

13 Eylül Cumartesi günü oynanacak maçta, Arena stadına Galatasaray taraftarının alınmayacağı, Eskişehirspor taraftarının ise yüzde 5'inin alınacağı belirtildi.

Eskişehirspor taraftarı Arena'ya girecek mi?

Eskişehirspor Yönetimi, Galatasaray’ın cezası nedeniyle taraftarının maça alınmayacağı karşılaşma için Eskişehirspor taraftarının stadyum kapasitesinin yüzde 5’i kadarının maça alınacağını açıkladı.

Yapılan açıklamada, 13 Eylül Cumartesi günü oynanacak Galatasaray - Eskişehirspor karşılaşmasına, seyircisiz oynama cezası bulunan Galatasaray’ın taraftarlarının alınmayacağı, stadyum kapasitesinin yüzde 5’i kadar Eskişehirspor taraftarının ise karşılaşmaya alınacağı belirtildi.

Açıklamada, "Ceza tarihinin açıklandığı 4 Eylül 2014 tarihinden sonra alınan Passolig kartlarına, Galatasaray taraftarı olması ihtimali ve herhangi bir güvenlik zafiyetine neden olması ihtimali sebebi ile bu maç için bilet yüklemesi yapılamayacaktır. Bu tarihe kadar alınmış olan Es-Es logolu Passolig kartlarına bilet yüklemesi yapılabilecektir.

Bilet satışı 11 Eylül 2014 sabahtan itibaren Eskişehir Atatürk Stadyumu bilet gişesinden yapılacaktır.

Bilet fiyatı 100 TL’dir

İnternet üzerinden satışın yapılabilmesi için gerekli girişimlerde bulunulmuş olup, sonuç alındığında duyurulacaktır denildi. 


Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2014, 12:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327