EVRİM OFLAZ, TÜRKİYE GENÇLİK VE SPOR KONFEDERASYONU TURGUTLU İLÇE BAŞKANLIĞI’NA GETİRİLDİ

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Turgutlu İlçe Başkanlığı’na Evrim Oflaz getirildi.Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Ege Bölge Başkanı Behlül Murat Maral başkanlığında yapılan toplantıda alınan kararla, Türkiye Gençlik...

EVRİM OFLAZ, TÜRKİYE GENÇLİK VE SPOR KONFEDERASYONU TURGUTLU İLÇE BAŞKANLIĞI’NA GETİRİLDİ
Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Turgutlu İlçe Başkanlığı’na Evrim Oflaz getirildi.
Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Ege Bölge Başkanı Behlül Murat Maral başkanlığında yapılan toplantıda alınan kararla, Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Turgutlu İlçe Başkanlığı’na Evrim Oflaz’ın getirilmesine karar verildi. Başkan Maral yaptığı açıklamada, “Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Turgutlu İlçe Başkanı Evrim Oflaz hanımefendi, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği mezunu olup; uzun yıllardır Turgutlu Halk Eğitim Merkezi’nde aerobik derslerine girmekte, ayrıca özel pilates dersleri vermektedir. Birçok sosyal sorumluluk projesini hayata geçirmiş olan Evrim Oflaz hanımefendi, Turgutlu halkı tarafından çok sevilen bir kişidir. Turgutlu İlçe Başkanımız ve Yönetimi, gençlerin ihtiyaçlarına uygun projeler oluşturmak, yerel yönetimlerin sorunlarına ortak olmak ve çözüm üretecek projeler gerçekleştirmek amacıyla Turgutlu’da yürütülecek tüm faaliyetlerde Turgutlu gençliğine ve Turgutlu’ya katkı sağlayacaklardır. Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Turgutlu İlçe Başkanımız Evrim Oflaz ve yönetimine başarılar diliyorum” dedi.
İlçe Başkanı Evrim Oflaz ise yaptığı açıklamada, Türkiye genelinde önemli bir sivil toplum kuruluşu olan Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu’nun Turgutlu İlçe Başkanı olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, Turgutlu gençliğine ve Turgutlu’ya katkı sağlamak ve hizmet etmek için çalışacağını söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327