Fakir Öğrencilere Mont Ve Ayakkabı Yardımı

Ağrı Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından kent merkezinde bulunan ilkokul, ortaokul ve liselerde okuyan fakir öğrencilere 460 mont ve 500 kışlık bot yardımı yapıldı.Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü...

Fakir Öğrencilere Mont Ve Ayakkabı Yardımı
Ağrı Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından kent merkezinde bulunan ilkokul, ortaokul ve liselerde okuyan fakir öğrencilere 460 mont ve 500 kışlık bot yardımı yapıldı.
Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Özkan Sevim tarafından 460 mont ve 500 kışlık botu kent merkezinde bulunan ilkokul, ortaokul ve liselerinin yöneticilerine teslim edildi. Vali Yardımcısı Murat Irgatoğlu ve İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, okulları ziyaret ederek fakir öğrencilere basına kapalı mont ve kışlık botları dağıttılar. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından fakir öğrencilere yönelik yardımların devam edileceği bildirildi.
Öte yandan İl Milli Eğitim Müdürü Hatem Dursun, Mehmet Şerafettin Yaltkaya İlkokulu’nda görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi. Öğretmenlerle bir süre görüşen Dursun, daha sonra sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327