Fatih Portakal neden gözaltına alındı?

Fatih Portakal gözaltına alınıp serbest bırakıldı. Peki Fatih Portakal'ın gözaltına alınmasının sebebi neydi? Portakal olayın detaylarına dair nedense suskun kalmayı tercih etti. Twitter hesabından attığı son mesajda merakları gidermedi "Muhalif ruhta haberciyim. Ama duruşum her zaman omurgalı oldu. Rüzgara göre de eğilmedim. Demokrat yapım ile her zaman sorgulayacağım " hesabına not düştü.

Fatih Portakal neden gözaltına alındı?
FOX Ana haberin anchormani Fatih Portakal ile ilgili ajanslara düşen haber bomba etkisi yarattı.

Fethullah Gülen'in darbe girişimi çerçevesinde Fatih Portakal da gözaltına alındı. Önce tutuklandığı haberleri geldi. Ardından Fatih Portakal işin aslını twitter hesabından duyurdu.

Portakal 'Gözaltına alındım, tutuklandım gibi yazılmış edilmiş. Birileri çok istiyor belli ki! Ama sıkıntı yok merak etmeyin...' diye yazdı.
Peki neden gözaltına alınmıştı, neyle suçlanmıştı?

NEDEN GÖZALTINA ALINDI?
Fatih Portakal olayın detaylarına dair nedense suskun kalmayı tercih etti. Twitter hesabından attığı son mesajda merakları gidermedi. Yazdığı şunlar oldu;
-Muhalif ruhta haberciyim. Ama duruşum her zaman omurgalı oldu. Rüzgara göre de eğilmedim. Demokrat yapım ile her zaman sorgulayacağım
Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2016, 10:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327