Fatsa Add’den Cumhuriyet Kutlaması

Ordu’nun Fatsa ilçesinde Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Fatsa Şubesi bir otelde Cumhuriyet yemeği düzenledi.Geceye CHP Fatsa İlçe Başkanı Doğan Çelebi, ADD Şube Başkanı Kemal Erken, FAGİAD Başkan Yardımcısı İbrahim Hep ve yönetim...

Fatsa Add’den Cumhuriyet Kutlaması
Ordu’nun Fatsa ilçesinde Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Fatsa Şubesi bir otelde Cumhuriyet yemeği düzenledi.
Geceye CHP Fatsa İlçe Başkanı Doğan Çelebi, ADD Şube Başkanı Kemal Erken, FAGİAD Başkan Yardımcısı İbrahim Hep ve yönetim kurulu üyeleri, ADD Genel Merkezi yönetim kurulu üyeleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.
Gece açılış ve sunumla başlarken açılış konuşmasını Fatsa ADD Başkanı Kemal Erken gerçekleştirdi. Erken, “Cumhuriyet Bayramımızı kutluyoruz. Yaşanan maden faciası nedeniyle de üzüntümüz çok büyük. Bütün bayramlarımız birlik ve dayanışmaların yapı taşlarıdır. Geleneksel hale getirdiğimiz Cumhuriyet gecesine umduğumuzun üzerinde katılım oldu. Gecemize katılan tüm Cumhuriyet dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.
Daha sonra günün anlam ve önemi ile ilgili konuşmayı ADD Başkan Yardımcısı Avukat Nur Hilal Gündüz yaptı.
Gecenin sonunda açık artırmaya sunulan Atatürk’ün siluetinin resmedildiği tablo 5 bin 500 TL’ye Eczacı Süleyman Çürüksu tarafından satın alındı.
Cumhuriyet gecesi, konukların hep birlikte söylediği 10. Yıl Marşı ile son buldu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327