Fatsa "girişimci" Yetiştiriyor

Ordu’nun Fatsa ilçesinde Fatsa Genç İşadamları Derneği(FAGİAD) ve KOSGEB işbirliğinde düzenlenen Girişimcilik Kursu’nun 12.si sona erdi.KOSGEB kursunun son gününde kursiyerleri ziyaret eden FAGİAD Başkanı Mehmet Serkan Erdik yaptığı...

Fatsa
Ordu’nun Fatsa ilçesinde Fatsa Genç İşadamları Derneği(FAGİAD) ve KOSGEB işbirliğinde düzenlenen Girişimcilik Kursu’nun 12.si sona erdi.
KOSGEB kursunun son gününde kursiyerleri ziyaret eden FAGİAD Başkanı Mehmet Serkan Erdik yaptığı konuşmada, "Fatsa’da istihdama yönelik yapılacak çalışmaların her adımında insanların bu amaca pozitif anlamda katkı sağlaması gerekiyor. Bizler FAGİAD olarak girişimcilik noktasında yeni iş düşüncesi olan insanlar noktasında KOSGEB’in bu düzenlemiş olduğu girişimcilik kursları ile tanınan hibelerden bu insanları faydalandırmak olduğunu ve bu hizmetin ayaklarına gelmesi için bu işe ön ayak olduk. Bunu şunun için yapıyoruz bir kere ticari hayat zor bir hayat insanlar ticareti ilk başlarda kolay zannediyorlar ama uzun soluklu bir yol ve bu iniş ve çıkışların olduğu bir yol burada biz de dernek olarak kurslardan sonra iş hayatına başlayacak girişimcilere her anlamda destek olabilmek için bu tür kursları organize ediyoruz. Bu 12.si oldu ve kursiyerlerimize başarıyla bitirdiniz” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327