Fatsa’da Aylık Koordinasyon Toplantısı

Ordu’nun Fatsa ilçesinde Vali İrfan Balkanlıoğlu’nun başkanlığında aylık koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.Fatsa’da bir otelde düzenlenen toplantıya Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu başta olmak üzere, 20 ilçenin kaymakamları,...

Fatsa’da Aylık Koordinasyon Toplantısı
Ordu’nun Fatsa ilçesinde Vali İrfan Balkanlıoğlu’nun başkanlığında aylık koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.
Fatsa’da bir otelde düzenlenen toplantıya Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu başta olmak üzere, 20 ilçenin kaymakamları, belediye başkan ve yardımcıları ve daire amirleri katıldı. Vali İrfan Balkanlıoğlu toplantıda yaptığı açılış konuşmasında, “Kurumlarımızın yaptığı işler, mevzuat ve uygulamalar sık sık değiştiği için yeni kanunlar ile ilgili bilgilendirme toplantısını gerçekleştiriyoruz. Daha iyi pratik hizmet etme ve daha az maliyetle hizmet etme adına sosyal hizmetler nasıl yapılır bununla ilgili bir toplantı gerçekleştiriyoruz. Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ve Ordu Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü yetkilileri yeni kanunlarla ilgili kendi birimlerince bilgi verecekler” dedi.
Toplantı, Çevre Şehircilik Ordu İl Müdürlüğü ve Aile Sosyal Politika Ordu İl Müdürlüğü yetkililerince yapılan sunumların ardından son buldu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327