Fenerbahçe ve Türk futbolunda 20 yıllık dönem bitti! Ali Koç başkan seçildi

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Olağan Seçimli Genel Kurulu'nun ikinci gününde oy verme işlemi başladı. Kongre üyeleri iki başkan adayına da büyük ilgi gösterdi. Fenerbahçe Ülker Stadı'nda oy kullanma işlemi saat 17:00'da sona erdi ve oylar sayılmaya başlandı. Oyların sayılmasının ardından Ali Koç, Aziz Yıldırım'a çok ciddi bir fark attı ve Fenerbahçe'nin 33. başkanı seçildi. Aziz Yıldırım, oy sayımı sonuçlanmadan Ülker Stadı'ndan ayrıldı.

Fenerbahçe ve Türk futbolunda 20 yıllık dönem bitti! Ali Koç başkan seçildi

Fenerbahçe'de oy verme işlemi sona ermesinin ardından sayıma geçildi. Ancak ilk sandıklardan itibaren Ali Koç'un üstünlüğü göze çarptı. Oyların sayımı bitmeden Ali Koç ve yönetiminde yer alacak Semih Özsoy kutlamalara başladı. Ali Koç'u destekleyen üyeler de seçimin renginin belli olmaya başlamasının hemen ardından Koç lehine tezahüratlarda bulundu. Fenerbahçe'nin yeni başkanı da da kendisine gönül verenleri selamladı. Resmi sonuçlar açıklanmadan Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük de Ali Koç'u tebrik etti.

Ali Koç'u destekleyenler daha sonra "Ali Koç başkan, Fenerbahçe şampiyon" tezahüratlarına başladı. Bu tezahüratla özdeşleşen Ali Şen de Ali Koç'u tebrik etti ve taraftarların coşkusuna ortak oldu. Yoğurtçu Parkı'nda toplanan çok sayıda taraftar da Ali Koç lehine tezahüratlar yaptı.  Sayım sonrası sonuçları Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük açıkladı.

İşte iki adayın aldığı oylar: 20 bin 736 oy kullanıldı

Aziz Yıldırım: 4 bin 644 oy 

Ali Koç: 16 bin 92

ALİ KOÇ'UN LİSTESİ:

Asil Üyeler: Semih Özsoy, Nevres Erol Bilecik, Mehmet Burhan Karaçam, Sevil Zeynep Becan, Şaban Erdikler, Mustafa Tankut Turnaoğlu, Fethi Pekin, Metin Şen, Turhan Şahin, Mustafa Kemal Danabaş, Acar Sertaç Komsuoğlu, Simla Türker Bayazıt, Ömer Okan, Burak Çağlan Kızılhan

Yedek üyeler: Belgin Aral, Alper Pirşen, Ozan Korman Tarman, Metin Sipahioğlu, Selahattin Baki, Muhittin İlker Dinçay, Esra Nazlı Ercan.

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2018, 11:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327