Ferit Deniz 68 Aksaray Belediyespor’da

Aksaray’da Belediye Spor’un Basketbol takımına Adanaspor’dan Ferit Deniz transfer edilerek, 68 Aksaray Belediyespor Basketbol kadrosuna güç katmaya hazırlanıyor.Aksaray Belediyespor, transfer ettiği Ferit Deniz’i Kulübün Baş Antrenörü...

Ferit Deniz 68 Aksaray Belediyespor’da
Aksaray’da Belediye Spor’un Basketbol takımına Adanaspor’dan Ferit Deniz transfer edilerek, 68 Aksaray Belediyespor Basketbol kadrosuna güç katmaya hazırlanıyor.
Aksaray Belediyespor, transfer ettiği Ferit Deniz’i Kulübün Baş Antrenörü Emin Süel, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya tanıttı. Kulüp’ün Baş Antrenörü olan Emin Süel, Adanaspordan transfer olan Ferit Deniz ile birlikte Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’yı makamında ziyaret etti. Aksaray Belediye Sporun yeni transferi Ferit Deniz, Başkan Haluk Şahin Yazgı ile yaptığı görüşmede Aksaray Belediye Spora transfer olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, “Belediye sporumuzun başarısı için elimden gelen gayreti göstereceğim” dedi.
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, "Belediyespor basketbol takımına yeni transfer olan Ferit kardeşime Aksaray’ımıza hoş geldiniz diyor ve kendisine başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327