Fethiyespor Onur’una Kavuştu

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele edecek Fethiyespor’da orta saha oyuncusu Onur Okan’un Karşıyaka’ya transfer olmasının ardından Bandırmasporlu Onur Bilgen’i renklerine bağladı.Lig hazırlıklarını Bolu’da sürdürmekte olan Fethiyespor...

Fethiyespor Onur’una Kavuştu
Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup’ta mücadele edecek Fethiyespor’da orta saha oyuncusu Onur Okan’un Karşıyaka’ya transfer olmasının ardından Bandırmasporlu Onur Bilgen’i renklerine bağladı.
Lig hazırlıklarını Bolu’da sürdürmekte olan Fethiyespor İzmir doğumlu Orta saha oyuncusu Onur Bilgen ile 2 yıllığına resmi sözleşme imzaladı.
Fethiyespor Başkanı İsmail Öztürk ve Profesyonel Şube Sorumlusu Okan Uysal’ında hazır bulunduğu imza töreninden sonra kısa bir açıklama yapan Onur Bilgen, "Lacivert - beyaz renklere bağlanarak, Fethiyespor`un hedeflerine ortak oldum. Önümüzdeki sezon hedefe doğru hep birlikte gideceğiz. Şampiyonluk yarışında üstüme düşen görevleri en güzel şekilde yerine getirmek için son gücümle sahada savaşacağım. Bana inanan büyüklerimin güvenlerini boşa çıkarmayacağım" dedi.
Bolu`daki kampa katılan Onur Bilgen, takımla beraber yeni sezon çalışmalarına da başladı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327