Fetullah Gülen'den operasyon açıklaması!

Twitter fenomeni Fuatavni tarafından 'Zaman ve Bugün gazetesi çalışanları başta olmak üzere çok sayıda gazetecinin gözaltına alınacağı' iddia edilmesinin ardından Fethullah Gülen açıklama yaptı.

Fetullah Gülen'den operasyon açıklaması!

Herkul.org adlı internet sitesinde yer alan açıklamaya göre Gülen operasyon iddiaları hakkında kısaca şu yorumu yaptı:

Çok önemli hakikatlere gönül vermiş insanlar iğne ucuyla iğnelenme gibi bu türlü hadiseler karşısında ne ürker, ne titrer, ne de bir refleksle ona karşılık vermeye çalışırlar.

Yapılan tamamen insanları psikolojik bozgunluğa sevketme maksadına matuf. Günümüzün moda tabiriyle, algı operasyonu.. ve korkutma, sindirme.. bilemiyorlar ki, onlar üzerlerine geldikçe bunlar güçlenecekler, tıpkı mikroplar üzerine gelip durdukça insanın immun sisteminin güçlenmesi gibi. Bilmiyorlar ki, yumruklandıkça güçlenir iman etmiş insanlar. Bilmiyorlar ki balyozlandıkça bunlar çelikleşirler. Bilmiyorlar ki, ayaklar altında ezildikçe, Allah’ın izin ve inayetiyle, granitleşirler ve parçalanıp bölünmezler.

Bir gün gelecek, siz istemeseniz de, onlar ettiklerini bulacaklar. Siz de Allah’ın izni ve inayetiyle murat ettiğiniz şeye nail olacaksınız. Sonra, bugün o arkadaşların, onların ailelerinin ve yakınlarının çektikleri sıkıntıları geçmişte yaşanmış birer menkıbe şeklinde anlatıp güleceksiniz.


Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2014, 13:11
YORUM EKLE
YORUMLAR
felan
felan - 4 yıl Önce

fetocular çok korkmuş lar

SIRADAKİ HABER

banner321

banner327