FEVZİ KILIÇ’IN ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

AK Parti Sakarya İl Başkan Adayı Fevzi Kılıç, 5. Olağan Kongre öncesi ziyaretlerini ilçe teşkilatlarıyla sürdürüyor.AK Parti Sakarya İl Başkan Adayı Fevzi Kılıç 7 Şubat’ta Serdivan Kapalı Spor Salonunda Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun...

FEVZİ KILIÇ’IN ZİYARETLERİ SÜRÜYOR
AK Parti Sakarya İl Başkan Adayı Fevzi Kılıç, 5. Olağan Kongre öncesi ziyaretlerini ilçe teşkilatlarıyla sürdürüyor.
AK Parti Sakarya İl Başkan Adayı Fevzi Kılıç 7 Şubat’ta Serdivan Kapalı Spor Salonunda Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun katılımı ile yapılacak kongre öncesinde ziyaretlerini ilçe teşkilatları ile sürdürüyor. AK Parti İl Başkan Adayı Fevzi Kılıç İlçelere yaptığı ziyaretlerde kongreye ilişkin bilgilendirme yaparak, İlçe Teşkilat yöneticileri ve İlçe Belediye Başkanları ile görüş alışverişinde bulundu. Kongre öncesinde her kesime ulaşmayı hedefleyen İl Başkan adayı Fevzi Kılıç Söğütlü ve Ferizli ilçe teşkilatlarına yaptığı ziyaretlerde kalabalık bir partili grubu tarafından karşılandı. Söğütlü İlçe teşkilatı ziyaretinde ilçe yöneticileri ve Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç tarafından karşılanan Kılıç’a burada çiçek takdim edildi.
İl Başkan adayı Fevzi Kılıç daha sonra Ferizli ilçe Teşkilatına da bir ziyaret ederek kongre davetiyelerini delegelere kendi eli ile teslim etti. 5. Olağan kongreyi AK Partiye yakışır şekilde tamamlayacaklarını ifade eden Kılıç, “Kongre süreci ile ilgili teşkilatlarımıza ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Söğütlü ve Ferizli ilçe teşkilatlarımız sağ olsunlar bizleri kalabalık bir şekilde karşıladılar. Aynı kalabalığı ve coşkuyu kongreye de yansıtacaklarından eminiz. AK Parti bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada birlik beraberlik içerisinde çalışmalarını sürdürecektir. 7 Şubat’ta Başbakanımız, Genel Başkanımız Prof. Dr Ahmet Davutoğlu’nu büyük bir coşku içerisinde karşılayıp övgü ile bahsedeceği bir kongre yapacağız” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327