Fındığa Dikkat

Düzce’de Jandarma ve Polis ekipleri vatandaşları fındık hırsızlığına karşı uyardı.Düzce Emniyet Müdürlüğü ile Jandarma ekipleri vatandaşları fındık hırsızlığına karşı uyardı. İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı...

Fındığa Dikkat
Düzce’de Jandarma ve Polis ekipleri vatandaşları fındık hırsızlığına karşı uyardı.
Düzce Emniyet Müdürlüğü ile Jandarma ekipleri vatandaşları fındık hırsızlığına karşı uyardı. İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, il merkezi ve ilçelerde fındık hasadı olması dolayısıyla mahallelerde, sahile yakın ve fındık olan köylerde fındıklarını harmanlarda kurutan çiftçilere ve fındık üreticilerine hırsızlığa karşı uyararak alınması gereken önlemleri anlattıklarını söylediler.
Jandarma ve polisin ortaklaşa hareket ettiği uyarılarda, üreticileri uyararak fındık hırsızlığının önlenmesi amaçlanıyor. Bu kapsamda İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri ve Jandarma asayiş birimi ile fındık hırsızlarına karşı alınabilecek önlemleri vatandaşlara aktarılıyor. Vatandaşlardan mahallelerde ve köylerde görülen şüpheli kişi veya kişilerin Jandarma 156’ya Emniyet Müdürlüğünün 155 polis imdat, numaralı telefona bilgi vermeleri istendi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327