Fındıklı Aksu Tozdan Kurtuluyor

Düzce Merkez’e bağlı Fındıklı Aksu Köyü tozdan kurtuluyor. Köyde bulunan taş ocağı nedeniyle bugüne kadar mağdur olan Köy halkı artık rahata kavuşuyor.Bugüne kadar taş ocağına ait büyük nakliye araçlarının kullandığı yolda...

Fındıklı Aksu Tozdan Kurtuluyor
Düzce Merkez’e bağlı Fındıklı Aksu Köyü tozdan kurtuluyor. Köyde bulunan taş ocağı nedeniyle bugüne kadar mağdur olan Köy halkı artık rahata kavuşuyor.
Bugüne kadar taş ocağına ait büyük nakliye araçlarının kullandığı yolda oluşan toz bulutları etraftaki ev, ahır ve bitkileri toz içerisinde bırakıyor ve köy sakinleri bu durumdan rahatsız oluyorlardı. İl Genel Meclisinin duruma el koyması ile Fındıklı Aksu Köyü sıcak asfalta kavuştu.
5.5 kilometrelik asfalt çalışmalarını İl Genel Meclisi Başkanı Şinasi Akbult, İl Genel Meclis Üyeleri ve il teşkilat üyeleri ile birlikte yerinde inceleyen AK Parti Düzce İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu, sıcak asfaltın köy halkına hayırlı uğurlu olmasını diledi.
Kaşıkoğlu ayrıca Fındıklı Aksu Muhtarı Zekeriya Beyaz’a köyden geçen derelerin de ıslahının yapılması için DSİ tarafından önümüzdeki yıl programa alınacağı müjdesini verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327