Fuarcılıkta yeni bir marka!

Turizm ve kongre alanında üstlendiği organizasyonlarla bugüne kadar adından söz ettirmeyi başaran Burkon Turizm ve Kongre, sektördeki bilgi ve deneyimini şimdi de Bursa'da kurulan Network Fuarcılık Ltd. Şti. ‘ne aktararak, iş dünyasına güç katıp, ülke ekonomisine katkı sunmayı hedefliyor.

Fuarcılıkta yeni bir marka!
Turizm ve kongre alanında faaliyet gösteren Burkon, yıllardır fuarcılık alanında da edindiğini bilgi ve deneyimi Network Fuarcılık adı altında hayata geçirdi. Fuarcılığı turizm ile ticaret, bilişim ile sanayi arasındaki bir iş kolu olarak tanımlayan Burkon Turizm ve Kongre Genel Müdürü Hasan Eker, aynı zamanda fuarcılık sektörünün dünyadaki ekonomik gelişmelerin de önemli unsurlarından biri olduğuna dikkat çekti.

Ülkemizde fuarcılığın yeterince gelişmediğine değinen Hasan Eker, 20 yıldır düzenledikleri kongrelerde fuarcılıkla ilgili yeterince gözlem yapıp, bilgi ve deneyim sahibi olduklarına değindi. Eker, "Bugüne kadar 3oo'ün üzerinde kongre düzenleyip 120 bin katılımcıyı ağırladığımız sektörde fuarcılık alanındaki deneyimlerimizi Network Fuarcılık Ltd. şti olarak hizmete sunacağız. Ulusal ve uluslararası alanda ses getirecek organizasyonları hayata geçirmek niyetindeyiz. Şirketimizin Bursa'ya ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.


 
Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2015, 15:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327