Fuhuştan yakalanan kadın ağlaya ağlaya cezaevine gitti

Adana'da fuhuş yapan arkadaşını, müşteri gibi davranan polise pazarlamak isterken suçüstü yakalanan 25 yaşındaki Şirvan A., pişmanlık gözyaşları döktü. Ağlayarak adliyeye giden genç kadın, 'fuhuşa aracılık yapmak ve yer temin etmek' suçundan tutuklandı.

Fuhuştan yakalanan kadın ağlaya ağlaya cezaevine gitti
Asayiş Şubesi'ne bağlı ekipler, 'Gamze' takma adını kullanan kadınının, para karşılığı erkeklerle birlikte olduğu bilgisini aldı. Cep telefonunu arayan polis, genç kadına "2 kişiyiz, güzel vakit geçirebileceğimiz arkadaş arıyoruz" diyerek ilişki teklifinde bulundu. Yanında arkadaşının da olacağını söyleyen ve daha önce gözaltına alınıp, serbest bırakılan 'Gamze' takma adını kullanan Şirvan A., oturduğu apartman dairesine polisleri davet etti. Kişi başı 200 TL isteyen genç kadının evine giden polis, parayı teslim ettikten sonra Şirvan A. ile arkadaşı Pınar Y.'yi gözaltına aldı.
Pınar Y. ifadesinin ardından serbest bırakılırken Şirvan A., gözyaşları arasında ifade verdi. Pişman olduğunu söyleyen genç kadın, ağlayarak adliyeye sevk edildi. Şirvan A., 'fuhuşa aracılık yapmak ve yer temin etmek' suçlarından tutuklandı. Kadının cezaevine kadar ağladığı belirtildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327