Galatasaray maça çıkacak mı?

Galatasaray Kulübü'nden bir açıklama daha geldi. Açıklamada, alınan tarihi kararın bir güne özel ve bir maçla ilgili tavır olmadığı belirtildi. Sarı-kırmızılılar, kararlarının arkasında olduklarını da vurguladı.

Galatasaray maça çıkacak mı?

Fenerbahçe Ülker ile oynadıkları Beko Basketbol Ligi final serisinin son maçına çıkmama kararı alan Galatasaray Kulübü, resmi internet sitesinden konuyla ilgili bir açıklama daha yaptı. Açıklamada "Aldığımız kararların arkasındayız" denildi.

Sarı-kırmızılıların resmi internet sitesinden yapılan açıklamada;

"Galatasaray Spor Kulübü’nün dün yaptığı tarihi açıklamanın sadece bir güne özel ve bir maçla ilgili tavır olmadığını herkesin bilmesini istiyoruz.

Kararlarımızın arkasındayız.

Türkiye’de her alanda sporun öncüsü olan Galatasaray, sporda adaletli ve ahlaklı bir düzenin kurulması için üzerine düşeni yapmaya devam edecektir.

17 Haziran açıklamamızda yer alan, Erkek ve Kadın Basketbol takımlarımızın önümüzdeki sezon lig yarışından çekilmesi seçeneği dahil başka adımların ilgili kurullarımızda değerlendirileceği hususu da; bu bağlamda ciddi bir uyarı olarak alınmalıdır.

Galatasaray Spor Kulübü’nün bu şubelerimizi kapatmak ve küçültmek gibi bir düşüncesi asla olmamıştır ve olmayacaktır.

Bütün mücadelemiz, Türk sporunun ona zarar verenlerden arınması içindir.

Ahlaklı ve adaletli bir spor düzeninde, Galatasaray Erkek ve Kadın Basketbol takımları da, her branştaki sporcularımız da Türkiye’ye yeni ve onurlu zaferler armağan edecektir" denildi.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2014, 16:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327