Galatasaray'a gidecek mi?

Lucescu, Tuchel, Hitzfeld ve Klinsmann'dan aldığı olumsuz yanıtların ardından Galatasaray için adı geçen teknik direktör Mustafa Denizli, bu yöndeki sorulara yanıt verdi.

Galatasaray'a gidecek mi?

Mustafa Denizli, geçtiğimiz Eylül ayında Ünal Aysal ile yediği yemekten sonra ilişkilerinin nasıl gittiği hakkında 3puan.com'a konuştu.

İşte Denizli'nin anlattıkları:


"Ünal Bey ile geçtiğimiz senenin sonunda Fatih'n ayrılışının ardından yemek yedik. Uzun uzun konuştuk. O günkü şartlar gereği beraber çalışamadık. Bugünlerde herkes beni arayıp Galatasaray'ın başına geçip geçmeyeceğimi soruyor. Ama bu soruyu Galatasaray'a sormak gerekiyor. Benim açımdan cevap verilebilecek bir durum değil.

Ben Galatasaray'da Mustafa Denizli oldum. Galatasaray'da çalışırken de Beşiktaş'a sempatim olduğunu söylemiştim. Ama benim yuvam Galatasaray'dır. Çünkü beni ben yapan iki yer var bu hayatta. Biri Altay, biri Galatasaray. Yaşadıklarımız unutulmaz. Bana kattıkları inanılmaz. Galatasaray çok büyük bir camia. Orada hem benim geçirdiğim süre hem de Galatasaray'ın benimle geçirdiği süreç çok keyifliydi. Tekrarı olur mu? Herkes arayıp soruyor. Ama şu anda gerçekten bunu cevap vermem doğru değil."

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2014, 16:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327