Galatasaray'da bir dönem kapanıyor!

Maddi sıkıntılarla boğuşan Galatasaray Liv Hospital çareyi yüklü miktarda alacağı olan Ergin Ataman'dan kurtulmakta bulduğu iddia edildi.

Galatasaray'da bir dönem kapanıyor!
Galatasaray Liv Hospital'da yaşanan "tokat" krizi, basketbolda maddi imkansızlıklar nedeniyle "küçülmeye" gitmek için formül arayışında olan Sarı-Kırmızılı yönetimin elini güçlendirdi.

Yönetimin, büyük hedefleri ve yüklü alacağı olan coach Ergin Ataman'dan kurtulmak için düğmeye bastığı öğrenildi. Yönetimin, Ataman'ın, 19 yaşındaki Göktürk Ural'a attığı tokatları koz kullanmayı planladığı ifade edildi.

Kulüpten yaklaşık 7 aydır para almadan görevinin başında olan Ataman, "küçülme" hedefi doğrultusunda "ilk gönderilecekler" listesinde başı çekiyordu.

Tüm sıkıntılara karşın ayakta duran, oyuncularından da azami verim almayı başaran Ataman, geçen hafta Twitter hesabından yaptığı "G.Saray sevgim, kazanma hırsım, mücadelem asla bitmez. Ancak her insanın bir sabrı, iyi niyetinin bir sınırı vardır" açıklamasıyla da "maddi manevi" açığa vurup, şimşekleri iyice üzerine çekmişti. Tokat kriziyle Ataman'ın suyu iyiden iyiye ısındı.


Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2015, 12:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327