Galatasaraylıların Derneği Açıldı

Geçtiğimiz aylarda kurulan Aydın Galatasaray Taraftar Derneği Hizmet Binası düzenlenen törenle açıldı. Açılışa, Aydın Tabip Odası Başkanı Dr. Metin Aydın, Didim Galatasaray Derneği Başkanı Hakan Arı, MHP Aydın eski İl Başkanı Hasan...

Galatasaraylıların Derneği Açıldı
Geçtiğimiz aylarda kurulan Aydın Galatasaray Taraftar Derneği Hizmet Binası düzenlenen törenle açıldı. Açılışa, Aydın Tabip Odası Başkanı Dr. Metin Aydın, Didim Galatasaray Derneği Başkanı Hakan Arı, MHP Aydın eski İl Başkanı Hasan Muti, derneğin yönetim kurulu üyeleri ve taraftarlar katıldı.
Tüm katılımcılara teşekkür eden Aydın Galatasaray Taraftar Derneği Başkanı Eralp Atay, sporun dostluk, barış ve kardeşlik olduğunu belirterek “10 gün sonra kulübümüz olağanüstü bir genel kurul yaşayacak. Sayın Başkanımız Ünal Aysal, kulübe 40 aydır hizmet etti. Genel kurul öncesi iki adayımız var. Asıl olan Galatasaray ve Galatasaray’a hizmet etmektir. Hepimiz bu amaçla burada gönüllü bir faaliyet yürütüyoruz. Kasım ayının üçüncü haftasında yemekli toplantıda bir araya gelmeyi düşünüyoruz. Projelerimizi önümüzdeki süreçte üyelerimizle paylaşacağız” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner326

banner327