Game of Thrones'un devamı geliyor, devam dizisi Targaryen ailesini konu alacak

Televizyon tarihini değiştiren dizi olarak anılan ve tüm dünyada izlenme rekorları kıran Game of Thrones'a bir devam dizisi çekilecek. HBO'nun yapımcılığında çekilecek bu devam dizisinin Targaryen ailesini anlatacağı söyleniyor...

Game of Thrones'un devamı geliyor, devam dizisi Targaryen ailesini konu alacak

Tüm dünyanın severek izlediği, izlenme rekorları kıran televizyon dizisi Game of Thrones sona erdiğinde hayranları oldukça üzülmüştü. Dizinin sona ermesinden beri de yapımcıların farklı spin-off (orijinal diziyle bağlantılı yan dizi) projeleri üzerinde çalışıldığı konuşulmaya başlanmıştı.

Amerika'daki kaynaklar, HBO televizyon kanalının, Game of Thrones dizisinin geçtiği dönemden 300 yıl öncesini ve Targaryen ailesini konu alan yeni bir dizi projesi üzerinde çalışmaya başladığını söylüyor. Bu haber dizinin hayranlarını oldukça heyecanlandırdı ve olay bugün sosyal medyada en çok paylaşılan haberlerden biri oldu.

George R.R. Martin’in Fire & Blood romanından uyarlanacak dizi, Targaryen ailesinin Westeros’u fethini anlatacak.

Targaryen ailesinin ortaya çıkışını, iktidarı ele geçirmesini ve son olarak da güçten düşüşünü anlatması beklenen dizinin kanaldan henüz onay almadığı ancak durumun neredeyse yüzde yüz kesinleştiğine inanılıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327