Gazetecilerden Diyadin Kaymakamı Çiçek’e Ziyaret

Ağrı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Aleattin Aslan ve beraberindeki heyet, Diyadin Kaymakamı Hasan Çiçek’i ziyaret etti.Ağrı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Aleattin Aslan, İhlas Haber Ajansı ve Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ağrı İl...

Gazetecilerden Diyadin Kaymakamı Çiçek’e Ziyaret
Ağrı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Aleattin Aslan ve beraberindeki heyet, Diyadin Kaymakamı Hasan Çiçek’i ziyaret etti.
Ağrı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Aleattin Aslan, İhlas Haber Ajansı ve Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ağrı İl Temsilcisi ve Genç Anadolu Gazetesi ile Hayat Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ahmet Genç, Gazeteciler Cemiyeti üyesi Recep Çirik, Anadolu Basın Yayın Birliği Başkanı Ali Rıza Aydemir ve Diyadininsesi Gazetesi İmtiyaz Sahibi Baran Yenigün, Diyadin Kaymakamı Hasan Çiçek’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette konuşan Cemiyet Başkanı Aleattin Aslan, “Bugün size nezaket ziyaretinde bulunuyoruz. Cemiyet olarak yapacağınız çalışmalarda her zaman yanınızda olacağımızı ifade etmek isterim” dedi.
Ziyaretten dolayı memnuniyet duygunu ifade eden Diyadin Kaymakamı Hasan Çiçek ise, gece gündüz Diyadin ilçesi için çalıştıklarını söyledi. Diyadin ilçesinin daha da gelişmesi için çalışacaklarını ifade eden Çiçek, ilçeyle ilgili birçok projeler hazırladıklarını ve ilgili bakanlıklara gönderdiklerini söyledi.
Ziyaret çekilen toplu fotoğraf ile son buldu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327