Gazi İlköğretimde Görev Yapan Eski Müdürlere Teşekkür Plaketi

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Gazi İlköğretim Okulu’nda 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle etkinlik düzenlendi. Etkinlikte 20 yıldır aynı okulda görev yaptıktan sonra emekli olan Sınıf Öğretmeni ile eski okul müdürlerine teşekkür...

Gazi İlköğretimde Görev Yapan Eski Müdürlere Teşekkür Plaketi
Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Gazi İlköğretim Okulu’nda 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle etkinlik düzenlendi. Etkinlikte 20 yıldır aynı okulda görev yaptıktan sonra emekli olan Sınıf Öğretmeni ile eski okul müdürlerine teşekkür plaketi verildi.
Kdz. Ereğli Gazi İlkokulu yönetici ve öğretmenleri öğretmenevinde düzenledikleri yemekle hem 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü hem de Gazi İlkokulu’nda 20 yıldır görev yapan Sınıf Öğretmeni Ümran Darıcı’nın emekli olmasını kutladılar. Gecede Okul Müdürü Metin Bozkurt emekli olan Sınıf Öğretmeni Ümran Darıcı ve başka okula tayini çıkan İngilizce öğretmeni Gökçe Börekçi’ye hizmetlerinden dolayı teşekkür edip çiçek takdim etti. Bozkurt, okula yeni atanan İngilizce öğretmeni Sema Kocabaş ve Müdür Yardımcısı Abdurkadir Çalışkan’ a görevlerinde başarılar dileyip çiçek verdi. Görev yaptığı okuldaki öğretmen ve öğrencileri çok sevdiğini ve okuldaki bu güzelliklerin her zaman devam etmesi temennisinde bulunan Bozkurt, öğretmenlere teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327