Gaziantep’te Olaylar Devam Ediyor

Gaziantep’te yasa dışı gösteri yapan gruplar kentin sokaklarını savaş alanına çevirdi. Polis, havai fişek ve taş atan gruplara biber gazı ve tazyikli su ile müdahale etti.IŞİD’in Kobani’deki saldırılarını bahane eden göstericiler...

Gaziantep’te Olaylar Devam Ediyor
Gaziantep’te yasa dışı gösteri yapan gruplar kentin sokaklarını savaş alanına çevirdi. Polis, havai fişek ve taş atan gruplara biber gazı ve tazyikli su ile müdahale etti.
IŞİD’in Kobani’deki saldırılarını bahane eden göstericiler sokaklara döküldü. Aydınlar, Beybahçe, Vatan ve 8 Şubat mahallelerinde toplanan gruplar yollara barikatlar kurarak cadde ve sokakları trafiğe kapattı. Havai fişek atan göstericiler sokakları adeta savaş alanına çevirdi.
Olay yerine gelen polis ekipleri panzer ve akreplerle toplanan grupları dağıtmaya çalıştı. Biber gazı ve tazyikli su kullanan polisin müdahalesiyle ara sokaklara kaçan gruplar gece geç saatlere kadar eylemlerini sürdürdü. Olaylar sırasında TOMA ve akrepleri taş yağmuruna tutan yüzü maskeli gruplar vatandaşların zor anlar yaşamasına neden oldu. Eylemler sırasında 3 kişinin hafif şekilde yaralandığı öğrenilirken kentin birçok bölgesinde olaylar devam ediyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner327