Gaziosmanpaşa Belediyesi 3 Yeni Parkının Açılışını Gerçekleştirdi

Gaziosmanpaşa Belediyesi, ilçedeki yeşil alanları artırmak, çocuklara yeni oyun alanları açmak ve halkın rahat vakit geçirmesini sağlamak için park yapım çalışmalarını sürdürüyor. Hızla devam eden yeşillendirme çalışmalarının sonucunda...

Gaziosmanpaşa Belediyesi 3 Yeni Parkının Açılışını Gerçekleştirdi
Gaziosmanpaşa Belediyesi, ilçedeki yeşil alanları artırmak, çocuklara yeni oyun alanları açmak ve halkın rahat vakit geçirmesini sağlamak için park yapım çalışmalarını sürdürüyor. Hızla devam eden yeşillendirme çalışmalarının sonucunda Karadeniz Mahallesi’ne 3 yeni park daha kazandırıldı.
Vatandaşların betonarme binalardan bir nebze olsun nefes alması için yapılan, Karadeniz Parkı, General Aldoğan Parkı ve Menekşe Parkı adı verilen parkların açılışında çocuklar da unutulmadı. Çocuk oyun alanlarından, spor aletlerine, farklı tasarımlı banklardan dinlenme alanlarına kadar birçok detayın düşünüldüğü parklara yüzlerce çalı ve ağaç dikildi.
"HER AY BİR PARKIN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ"
Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, yoğun bir yapı stokunun olduğu bir bölgede bulunduklarını, ancak buna rağmen yeşil alanları arttırmak için çalışmalar yapmaya devam ettiklerini kaydetti. Usta, her ay bir park açacaklarının sözünü verdi.
Karadeniz Mahallesi’nde yapılan parkların açılışını Başkan Usta, mahalle muhtarları ve vatandaşlarla birlikte yaptı. Usta, daha sonra açılışı gerçekleşen parkları mahalle sakinleri ile birlikte gezdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327