Gelin adayı Hanife'den havuz pozu...

Hanife Gürdal, sosyal medyadan kendisine gelen 'İyice soyundun' eleştirilerini ti'ye aldı

Gelin adayı Hanife'den havuz pozu...

Fenomen gelin adayı Hanife Gürdal'ı, tüm Türkiye tesettürlü olarak tanımıştı.

Yarışmada sergilediği tavırlardan dolayı dikkat çeken, programdan sonra da paylaşımları ve yaptıklarıyla gündemdeki yerini koruyan Hanife Gürdal, radikal bir kararla başörtüsünü çıkarmıştı.

Eski Instagram hesabını kapatarak yenisini açan gelin adayı, buradan açık fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor. 

“BEN SADECE BAŞIMI AÇTIM”

Tesettürden çıkma kararıyla bir kesimin tepkisini çeken Gürdal, eleştiri yağmuruna tutulmuş, "Gittikçe açılıyorsun" yorumlarına maruz kalmıştı.

Açıldıktan hemen sonra sosyal medya hesabından açıklama yapan Gürdal "Ben sadece başımı açtım, kıyafetlerim usturuplu" demişti.

Hanife Gürdal, gelen tepkiler üzerine imalı bir paylaşım yaptı. Gürdal "Oooo Hanife hanım iyice soyundunuz" notuyla gelen eleştirileri ti'ye aldı.

HAVUZDA FOTOĞRAF PAYLAŞTI

Son olarak havuzda çekildiği fotoğrafı paylaşan Hanife, “Havuz pozu da geldiğine göre ahlak bekçisi tayfa çullanabilir.” notunu düştü

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yvz
Yvz - 5 ay Önce

Ozaman kapanmasaydın hanfendi.Kapandıktan sonra açılıp saçılıpta boş boş millete çemkirme.Sen görülen oki meşhur olduktan sonra kendini kaybetmişsin.Zaten sende evlenme gözü yoktu işin gücün medyatik olmaktı onuda becerdin şimdide burdan yürüyemeyince napayım elbet açılırsam ses getirir moduna girdin.Yarın napcan söyleyim yine kapanacaksan bi bahaneyle haber olmak gündemde olmak için.

SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327