GELİNLİK DAMATLIK VE ABİYE GİYİM FUARI KAPILARINI AÇIYOR

İzmir’de, dokuzuncu kez düzenlenen IF WeddingFashion İzmir-Gelinlik Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı, 4 Şubat’ta kapılarını açıyor.İzmir Uluslararası Fuar Alanında son kez düzenlenecek fuar, 2016 yılından itibaren Türkiye’nin en büyük...

GELİNLİK DAMATLIK VE ABİYE GİYİM FUARI KAPILARINI AÇIYOR
İzmir’de, dokuzuncu kez düzenlenen IF WeddingFashion İzmir-Gelinlik Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı, 4 Şubat’ta kapılarını açıyor.
İzmir Uluslararası Fuar Alanında son kez düzenlenecek fuar, 2016 yılından itibaren Türkiye’nin en büyük ve en modern fuar kompleksi, Gaziemir’deki Fuar İzmir’de organize edilecek. İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde Türk fuarcılık sektörünün lider kuruluşu İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri (İZFAŞ) tarafından dokuzuncu kez düzenlenen IF WeddingFashion İzmir-Gelinlik Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı’nda, 17’si yabancı 174 katılımcı yer alacak ve 4 gün sürecek. IF WeddingFashionİzmir’de, Ankara, Antalya, Aydın, Bursa, Gaziantep, İstanbul ve İzmir’in yanı sıra yurt dışından ABD, Lübnan ve İtalya’dan firmalar yer alacak. Önemli yurt dışı fuarlarda ve sektöre yönelik yayınlarda tanıtımların yapıldığı Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı’na, 20 binden fazla profesyonel ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner326

banner327