Genç Memur-sen Manisa’da 1 Yaşını Doldurdu

Genç Memur-Sen Manisa Şubesi Başkanı Mesut Öner, "1 yılda 17 ilçemizde teşkilatlanmasını tamamlamış ve birçok başarılı çalışma gerçekleştirmiştir" dedi.Genç Memur-Sen Manisa Şubesi Başkanı Mesut Öner, sendikanın son bir yılının...

Genç Memur-sen Manisa’da 1 Yaşını Doldurdu
Genç Memur-Sen Manisa Şubesi Başkanı Mesut Öner, "1 yılda 17 ilçemizde teşkilatlanmasını tamamlamış ve birçok başarılı çalışma gerçekleştirmiştir" dedi.
Genç Memur-Sen Manisa Şubesi Başkanı Mesut Öner, sendikanın son bir yılının değerlendirildiği bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıda, Eğitim Bir Sen Manisa İl Başkanı M. Emin Sofuoğlu da hazır bulundu. Öner, sendikanın 1 yılda 17 ilçede teşkilatlanmasını tamamladığını belirterek, "Genç Memur-Sen, Milli ve Manevi değerlerine sahip çıkan, medeniyetimizin yeniden ihya ve inşasında büyük sorumluluk alan, ilim, irfan ve hikmet yolunda soylu bir gençlik yetiştirmeyi hedeflemektedir. Genç Memur-Sen olarak ilim, irfan ve hikmet yolunda soylu bir gençlik yetiştirmek adına heyecanla, kararlılıkla ve Medeniyet değerlerimizi kuşanmış bir gençlik ruhuyla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Çalışmalarımızda her zaman yanımızda olan, desteklerini esirgemeyen Memur-Sen İl Temsilcimiz Sayın M. Emin Sofuoğlu’na ve Yönetim Kuruluna Genç Memur-Sen İl Yönetim Kurulu adına teşekkür ediyorum" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner324

banner325

banner326

banner327