Genç Müsiad ’gençler İş Başında’ Projesi Kapsamında İlleri Geziyor

Elazığ Genç MÜSİAD, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen, ’Gençler iş başında’ projesi kapsamında Gaziantep’e teknik gezi gerçekleştirdi.2014 Projeleri Destekleme Programı kapsamında yer alan Elazığ Genç MÜSİAD’ın...

Genç Müsiad ’gençler İş Başında’ Projesi Kapsamında İlleri Geziyor
Elazığ Genç MÜSİAD, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen, ’Gençler iş başında’ projesi kapsamında Gaziantep’e teknik gezi gerçekleştirdi.
2014 Projeleri Destekleme Programı kapsamında yer alan Elazığ Genç MÜSİAD’ın Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen, ’Gençler işin başında’ projesi kapsamında 44 üniversite ve lise öğrencisi Gaziantep’e giderek bazı firmaların fabrikalarını gezip teknik bilgiler aldı. Proje kapsamında Gaziantep’e gittiklerini belirten Genç MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Yunus Evliyaoğlu, "Gaziantep gezimizi tamamladık. Gaziantep’te Sanko Makina firmasını ziyaret ederek orada sunumlarla bilgilendirildik. Bir de makarna firmasını ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldık. Teknik geziler sonrasında Gaziantep Kalesi, Zincirli Bedesten ve tarihi Tahmis Kafesi gezildikten sonra tecrübe paylaşım toplantısını gerçekleştirdik" dedi.
Proje kapsamında gezilerin önümüzdeki günler de de başka şehirlerle devam edeceği ifade edildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner321

banner325

banner326

banner327