Genç Müsiad, Mev’i Ziyaret Etti

Genç MÜSİAD Malatya Şubesi, Malatya Eğitim Vakfını ziyaret etti.Ziyarette konuşan Malatya Eğitim Vakfı (MEV) Başkanı Necdet Narin, Genç MÜSİAD Malatya Şubesi’nin çalışmalarını yakinen takip ettiğini belirtti.Bayrağı gençlere devredeceklerini...

Genç Müsiad, Mev’i Ziyaret Etti
Genç MÜSİAD Malatya Şubesi, Malatya Eğitim Vakfını ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Malatya Eğitim Vakfı (MEV) Başkanı Necdet Narin, Genç MÜSİAD Malatya Şubesi’nin çalışmalarını yakinen takip ettiğini belirtti.
Bayrağı gençlere devredeceklerini ifade eden Narin, "Sizlerin projelerini takip ediyoruz. Bundan sonraki süreçte beraber projeler üretilebilir. Çalışmalarınızda başarılar diliyoruz" şeklinde konuştu.
Genç MÜSİAD Malatya Şube Başkanı Enis Aydoğan ise, Malatya Eğitim Vakfı’nın yaptığı çalışmaları yakından takip ettiklerini belirterek, "MEV’in çalışmalarını takip ediyoruz ve çok beğeniyoruz. Türkiye genelinde Malatyalı öğrencilere yapmış oldukları hizmetlerden dolayı kendilerini tebrik ederek, başarılarının devamını diliyoruz. Fakat bu çalışmaların daha da ilerlemesi gerekmektedir.Malatyalı olan öğrencilerimizi desteklemek ve onların başarıya ulaşması için elimizden gelen çabayı göstermeliyiz" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner324

banner325

banner327